פרקט קוויק סטפ

 

מהו פרקט קוויק סטפ

 
חברות רבות מתחרות בינן על איכות הפרקט, סגנונו ואופן עמידותו לאורך השנים, אך ישנה חברה אחת אשר אינה מתפשרת על פרמטרים אלה, וחזונה אינו רואה גבולות. שילוב של חברה בעלת שם עולמי המייצרת פרקט באמצעות טכנולוגיה חדשנית, עם תשוקה לייצור מגישים לנו פרקטים מרהיבים ואיכותיים הנגישים לרחבי העולם כולו. ישנם סגנונות שונים ומרובים הנבדלים באיכות, סוג מבנה הפרקט ובצורת עיבודו. קוויק סטפ הינה חברת בעלת סטנדרטים בלתי מתפשרים בכל הנוגע לייצור פרקטים . אנו במחסני שטיחים גאים להמליץ ללקוחותינו על קוויק סטפ בשל חומרי הגלם הידועים באיכותם גבוהה ובשל מחירם הזמין לכל כיס.
 

התקנה נוחה ופשוטה

 
הנחת רצפה של קוויק סטפ אינה כרוכה במשטח דבק אשר עלול להשאיר סימנים המעידים על חוסר יוקרתיות ואיכות ,הודות למערכת הקלה ייחודית לחברה זאת בעלת שם עולמי. מערכת זאת, הרבה יותר מהירה להתקנה, ומוצקה הרבה יותר מערכות אחרות. רצפה של קוויק סטפ הופכת את ההנחה לפשוטה אפילו בפינות הצפופות ביותר, בין אם מדובר מתחת לדלתות או לרדיאטורים.
 

יצירת קשר

 
אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר למספר 03-6815550 כדי לקבל פרטים נוספים על פרקט קוויק סטפ , לשאול שאלות בנושאים רלוונטיים שונים ולהתייעץ. הצוות האדיב והמקצועי שלנו ישמח לסייע. אנו יושבים ב אברהם אבן שושן 6, יפו ונותנים שירות ללקוחות מאיזור המרכז
 
אלון אפור בהיר משומן
אלון עתיק כהה
לוחות אלון וינטג' לבנים
לוחות אלון כפרי אפור
לוחות אלון עתיק משומן בגימור מאט